Firma "Holdinwest" Sp z o.o. jest jednostką budowlaną wydzieloną jednego z największych śląskich deweloperów . Nasze doświadczenie w branży sięga lat 80, przez ten okres realizowaliśmy obiekty o bardzo zróżnicowanej kubaturze: począwszy od zabudowy jednorodzinnej, przez apartamenty i budownictwo wielorodzinne po obiekty typowo biurowo usługowe.

Wszystkie inwestycje prowadzone są z uwzględnieniem nowoczesnych i sprawdzonych technologii, uwzględniających potrzebę oszczędnej eksploatacji, bezpieczeństwa i komfortu użytkownika, a także ochronę środowiska naturalnego. Chcemy aby najwyższa jakość i funkcjonalność była atrybutem zarówno oferowanych produktów jak i naszym znakiem firmowym.

Bazując na naszym bogatym doświadczeniu zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie kompleksowej realizacji obiektów, nadzorów inwestorskich a także remontów lub modernizacji. Świadczymy usługi na terenie województwa śląskiego, jednakże nie odmawiamy swoich usług Klientom z innych regionów. Inwestycje finansujemy z własnych środków co powoduje, że jesteśmy niezależni finansowo , co może być ważnym argumentem dla potencjalnych klientów.

Zapraszamy do współpracy, zapewniając terminowe i jakościowo bardzo dobre wykonawstwo.


Znajdziesz nas również na "Szukaj fachowca".